Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz

suratımızda ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burnumuzdur. Estetik görünümü önemli olan bir organımızdır. Yüzümüz ile orantısız burunlar insanı mutsuz, kendine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği operasyonları, burunda küçültme, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin düzeltilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, solunum alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun Estetiği Operasyonu yetişkin hastalar için uygundur, onsekiz yaş altında tercih edilmemektedir.

Burunu tekrardan biçimlendirmek manasına gelen rinoplasti ise, burun estetiğinin tıp dilindeki ismidir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir işlemdir bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri da bu işlemi yapabilirler. Burun Estetiği için doğru kişisiniz biliyor musunuz? Burunun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik endişelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda belirtilen yazıda de aklınıza takılan soruların açıklamalarını bulabilirsiniz.

Burnum sanki benim değil de başka birinin mış gibi fazla büyük suratıma göre.

Burnum kemerli gibi üstü şiş gibi gözüküyor.

Önden bakılınca burnumun geniş göründüğünü düşünüyorum.

Burun ucum kalkık değil ayrıca aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü farklılaştırıyor ve yaşlandıkça daha da düşecek biliyorum.

Burun ucum çok enli ve çok büyük, patlıcan burun diyorlar bana.

Burun kıllarım karşıdan görülünce gözüküyor çünkü burun deliklerim o kadar geniş.

Burnun dış tarafında çarpıklık var, profilden göründüğünde burnum eğik duruyor.

Bir önceki burun estetiği ameliyatım kötü oldu, asimetri sorunu ve nefes alma problemi yaşıyorum.

Deviasyon problemim varmış göz altı morluklarım var doğru dürüst nefes te almadığım için horlama sorunum bulunuyor.

Burun Estetiği operasyonu özenle uygulanmalıdır fazlaca hassas ve detaylı bir operasyondur. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Yüzümüze ilk bakıldığında gözüken burnumuzun az da olsa uyumsuzluğu varsa eğer yüzümüze oranında burun estetiği cerrahları bazı hususları aktardılar. Burnumuzun solunum alıp vermek gibi çok hayati bir durumu vardır dedi ve operasyon sırasında yapılan girişimlerin hem güzel hem de işlevsel olarak planlanması gerektiğinin altını çizdi.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği başlamadan kişinin mevcut durumu incelenir ve suratına en uygun altın oran hesabı ile abartı olmayan doğal ölçüler belirlenir.

Kesinlikle Burnun kaşlar, dudaklar, göz, çene ile orantılı olması beklenir.

Rahat Nefes Alıp Verebilen Fonksiyonel Burun Estetiği

Ameliyat rahat nefes alıp vermek üzerine düşünülüp planlama yapılması gerekir. Ameliyat esnasında burun kıkırdaklarını çıkartmadan da yapılabilecek şeyler bulunur. Bir çok hasta horlama sorunu ile gelip Burun Ameliyatı olmaktadır.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Kişinin hızlı ve problemsiz iyileşmesi natural iyileşme sürecine bağlı olduğu gibi hekimin niteliği ile de alakalıdır. Morarma ve kanamanın az olması doktorun temiz çalışması ile alakalıdır.

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz. Seçiminizi itina ile yapıp acele etmeden hekim ve estetik merkezi seçmeniz doğru olacaktır.

Leave a Comment