Meme Büyütme ve Küçültme İle Alakalı Merak Ettikleriniz

meme büyütme ve küçültmeMeme Büyütme bir çok seksi görünmek isteyen kadının bir çok kez düşündüğü estetik bir operasyon. Meme Küçültme İse yine memelerinin büyük olması ve bu konudan rahatsız olan kadınların yaptırmayı düşündüğü estetik ameliyatların başında gelmektedir. Meme Büyütme Estetiği bir çok şekilde yapılabiliyor. Her Doktorun kendine has tercih ettiği yöntemler elbette var. Bizim bu makale de ele alacağımız konu kesinlikle akademik bir makale değil sadece en çok sorulan sorulara kendimizce bazı cevaplar vermeye çalışacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Artık bir çok meme büyütme ameliyatı endoskopik olarak yapılmaktadır. İleri teknoloji ile üretilen bir çok kaliteli silicon ya da hastanın kendi yağ dokusu ile meme büyütme yapılabilmektedir. Tamamen doğal bir görünümü olan bu operasyon sonrası küçük memeleri olan ve bunu kendine dert eden kadınlar oldukça mutlu olmaktadırlar. Elbette altın oran içerisinde kalmaları koşulu ile abartıya kaçmadan istedikleri görüntü bir çok erkeğe çekici gelecektir.

Meme Büyütme Estetiği İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir? 

Meme Büyütme ameliyatı için kesinlikle doctor seçimi çok önemlidir. Ameliyatı gerçekleşeceği hastane ortamı kalitesi de önem arz eder. Her ne kadar basit bir operasyon olsa da doctor ve hastane seçimi en önem vermeniz gereken konudur. Doktorun tecrübesi hastanenin tanınırlığı kriter olarak alınabilir. Bir çok operasyona imza atmış Estetik Kurumları tercih edilebilir.

Meme Büyütme Ameliyatı İçin En Uygun Yöntemler

Meme Büyütme Ameliyatı için şu an ki teknoloji ile en iyi yöntemlerden biri endoskopik yöntemdir desek sanırım yanlış olmayacaktır.

Read More