İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktorları Estetik International’da

İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktorlarının Estetik International’da olduğunu düşünüyoruz. Elbette bunun için geçerli sebeplerimiz var konu derinleştikçe bize hak vereceğinizi düşünüyoruz.

Dünya’da ve Türkiye’de en çok aranan ve tercih edilen estetik operasyonu olan Burun Estetiği İstanbul’da da en çok aranan ve tercih edilen estetik operasyonların başında gelmekte. Burun Estetiği yaptıranlardan eskiden gözlemlediğimiz ağrılı süreçlerin olduğu, metrelerce tampon kullanılması ve zaman, zaman oluşan memnuniyetsizlikler bizleri her zaman düşündürmüştür. Burun Estetiği olmaktan alıkoyan etkenlerin başında bu konulardan duyduğumuz endişe etkin olmuştur. Peki endişe etmekte haklılık payınız var mı? Yoksa çok düşünmeden hemen bu operasyona balıklama atlamalı mısınız?

Elbette ki korkularınızda haklısınız bu sebepledir ki son teknolojiyi kullanan, dünyadaki estetik cerrahi alanındaki ilerlemeleri kongrelere vb. katılarak kaçırmadan her daim kendine yatırım yapan doktorları tercih etmelisiniz. Çünkü her konuda olduğu gibi estetik cerrahi alanında ki bilim de her yıl ikiye katlanarak büyümekte ilerlemekte ve her yıl çok daha sorunsuz mükemmel sonuçlar alınabilmesi için yöntem ve yardımcı alet ve cihazlar çıkmaktadır. Bu alet ve cihazları temin etmek milyonlarca dolara mal olmaktadır ve bir doktorun bunu kolaylıkla temin etmesi mümkün değildir. Bu maliyetin altından çoğu hastane ya da estetik merkezi dahi kalkamayabilir. Estetik International işte bu nokta da öne çıkan estetik merkezlerinden biridir. Kendi bünyesinde alanında ün yapmış doktorları bulundurur tüm bu doktorların ileri seviye estetik cerrahi gelişmeleri yakından takip etmesini sağlar ve mükemmel sonuçlar alabilmek için kendine bu yatırımı her yıl yapmaktan çekinmez.

Rahmetli dedemin dediği gibi “Alet İşler El Övünür” derdi, yani eğer uygun kaliteli alet edevatınız varsa yetenek ve tecrübeniz ile mükemmel sonuçlara ulaşmanız çok daha kolay ve hatasız olacaktır. Eğer son teknoloji alet ve cihazlarınız yok ise dünyanın en iyi estetik cerrahı siz olun elinizden bir şey gelmez. En iyi ihtimalle eski yöntem çekiç, keski ile Burun Estetiği yaparsınız, böyle olunca da o eskiden duyduğunuz korkulu hikayeleri bire, bir yaşarsınız.

Artık teknoloji o kadar gelişti ki şimdilerde keski çekiç değil mikro motorlar ile burun estetiği yapılmaktadır. Burun Estetiği İstanbul şubesinde de Estetik International son teknoloji cihazlarını her zaman kullanır. Mikro motor’un iki, üç milimetrelik özel uçları ile tüm işlem itina ile milim, milim yapılır ve neredeyse sıfır hata ile mükemmel ağrısız sonuçlar ile karşılaşırsınız. Burun Estetiği sonrası oluşan morluklar da bu gelişmiş cihazlar ile neredeyse olmaz olsa dahi az miktarda oluşur ve çok kısa sürede geçer. Yani artık korkulu rüyanız olmasına gerek yok, hala doktor tecrübesi ve yeteneği çok önemlidir fakat bu gelişmiş cihazlar ile doktorlar için çok daha kolay ve hatasız sonuçlar için vaz geçilmez olmuştur bu ve benzeri teknolojiler.

İstanbul’da Burun Estetiği yaptırmak isteyenlerin Anadolu Yakası Kozyatağında bulunan Estetik International’ı ziyaret etmelerini kesilikle öneririm.

İstanbul’da Burun Estetiği İçin Adresiniz Estetik International’ın lokasyonu aşağıdaki gibidir.

burun estetiği istanbul

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/

Leave a Comment