Burun Estetiği öncesi kemerli gibi üstü şiş gibi hissediyorumdum

Yüzümüze ilk bakıldığında burnumuz özellikle dikkat çeker. Estetik görüntüsü önemli olan bir organımızdır. Orantısız burun hali kişinin kendisine olan güvenini etkiler ve onu keyifsiz kılar. Burun estetiği operasyonları ile beraber solunum alma sorunlarının düzeltilmesi, arzulanmayan olaylar sonucu yaşanan bozuklukların giderilmesi gibi çeşitli müdahaleleri içerir. Burun estetiği operasyonu 18 yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burunu tekrardan biçimlendirmek manasına gelen rinoplasti ise, burun estetiğinin tıp dilindeki ismidir. Burun Estetiği plastik cerrahi ( estetik Cerrahi ) bölümüne girer. Peki burun estetiği için uygun bir kişi mısınız? Burnunuzun tekrar şekillendirilmesi ile ilgili estetik endişeleriniz bulunuyor ise bunların neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda belirtilen metinde de aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Suratıma oranla burnumun aşırı büyük olduğunu düşünüyorum, sanki benim burnum değil gibi.

Burunum kemerli gibi üstü şiş gibi hissediyorum.

Önden görünce burnum geniş gibi duruyor.

Burun ucum kalkık değil ayrıca aşağı doğru düşük, bu da yüz kontürümü bozuyor ve yaşlandıkça daha da düşecek biliyorum.

Burnum fazla büyük arkadaşlarım dalga geçiyor.

Burun deliklerim aşırı derecede enli ve önden göründüğünde burun içi kıllarım gözüküyor.

Önden burnum bana kalırsa yamuk gözüküyor.

Burun estetiği operasyonu oldum ve solunum alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri sorunuda var.

Horlama sorunum var rahat nefes alamıyorum deviasyon sorunum da var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği operasyonu itina ile yapılmalıdır fazlaca hassas ve detaylı bir operasyondur. Burunun orta yerinde olması nedeniyle oldukça dikkat çeken burunun özenle ele alınması gerekmektedir oldukça ufak uyumsuzluklar dahi dikkat çekebileceği için buna dikkat edilmelidir. Suratımıza ilk bakıldığında görünen burnumuzun az da olsa asimetri varsa eğer yüzümüze oranında burun estetiği cerrahları bazı hususları aktardılar. Burun Estetiği başlamadan hekiminizin hem rahat solunum alma durumunuzu hem de göze güzel görünen suratınıza en uygun güzel görüntüyü yakalamak amaçlı planlama yapması gerekmektedir.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği öncesi kişinin mevcut durumu incelenir ve yüzüne en uygun altın oran hesabı ile abartı olmayan natural ölçüler belirlenir.

Hastanın Burnu tüm suratımızın görüntüsüne uyumlu olması şarrtır.

Rahat Nefes Alıp Verebilen Kullanışlı Burun Estetiği

Operasyonu güzel nefes alma üzerine yapılması gerekir. Ameliyat sırasında burun kıkırdaklarını çıkartmadan da yapılabilecek şeyler vardır. Bu günlerde özellikle erkekler horlama nedeniyle burun estetiği yaptırıyor.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Burun estetiği operasyonu ardından iyileşme süreci hastaya bağlı olduğu kadar hekimin nitelikli olması ile de alakalıdır. Ameliyat sırasında nazik olunursa daha az kanama daha az morarma olacaktır.

Bu nedenle hekim seçimi çok önemlidir. Burun Estetiği oldukça hassas bir estetik operasyondur bu sebeple iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

Kaynak: http://www.xn--burunestetiifiyatlar-zzc91b.gen.tr/19-2/

Leave a Comment