Burun Estetiği ve Estetik International Bakış Açısı

Burun Estetiği Estetik International İstanbulBurun Estetigi sikça yapilan bir ameliyattir genç yasli bir çok kisi tarafindan tercih edilir. Burun Estetigi tercih edilmesinde elbette bazen mecburiyetler olabiliyor kisi dogum sonrasi problem yasayabiliyor kemik yapisi nefes almasina da engel olabiliyor ya da dis görüntüsü kendisine göre arzu ettigi gibi olmayabiliyor ya da ilerleyen zamanlarda istenmeyen kazalar ile dis görünüs bozukluklari da olabiliyor.

Bu tür durumlarda kisinin psikolojisi bozulabiliyor kafasina takip ayna karsisinda saatler geçirip moralini bozabiliyor. Sosyallesme sorunlari yasayabilen bu tür hastalar kesinlikle olabiliyor. Iste bu tür durumlarin çok sik yasanmasi kisinin Burun Estetigi konusunda arastirma yapmasina sebep olarak kendisinde nasil bir degisiklik yapmak istedigi ile ilgili kararlar aliyor bazen de karasiz kalarak psikolojik olarak daha da kötü hissediyor.

Bu tür kararsizlik durumlarinda uzman doktorlardan mutlak surette tavsiye alinmalidir. Doktorumuz bu konuda uyariyor, mutlaka uzman destegi ve önerisi ile hareket edilmesi gerektigini bir resim ile kendilerine giderek ben bunu istiyorum demekten kaçinmalari gerektigini söylüyor. En çok yasanan olay bireylerin bir sanatçiyi bir mankeni örnek alip böyle olsun diye talepte bulunmalaridir bu durum çok yanlistir. Bu tür estetik operasyonlar kisiye özel oldugu ve altin oran baz alinarak planlandigi için hastanin yüzüne en uygun olan yapilmasi gerekmektedir.

Read More

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz

suratımızda ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burnumuzdur. Estetik görünümü önemli olan bir organımızdır. Yüzümüz ile orantısız burunlar insanı mutsuz, kendine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği operasyonları, burunda küçültme, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin düzeltilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, solunum alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun Estetiği Operasyonu yetişkin hastalar için uygundur, onsekiz yaş altında tercih edilmemektedir.

Burunu tekrardan biçimlendirmek manasına gelen rinoplasti ise, burun estetiğinin tıp dilindeki ismidir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir işlemdir bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri da bu işlemi yapabilirler. Burun Estetiği için doğru kişisiniz biliyor musunuz? Burunun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik endişelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda belirtilen yazıda de aklınıza takılan soruların açıklamalarını bulabilirsiniz.

Burnum sanki benim değil de başka birinin mış gibi fazla büyük suratıma göre.

Burnum kemerli gibi üstü şiş gibi gözüküyor.

Önden bakılınca burnumun geniş göründüğünü düşünüyorum.

Burun ucum kalkık değil ayrıca aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü farklılaştırıyor ve yaşlandıkça daha da düşecek biliyorum.

Read More

Burun da Hızlı Sorunsuz Estetik Ameliyat

Ayna da ya da görüştüğümüz kişilerin yüzümüzde ilk gördükleri ve dikkat çeken yer burnumuzdur. Yüzümüzün orta yerinde bulunduğu için estetik açıdan önem arz eder. Estetik olarak güzel olmayan orantısız burunlar insanı pisikolojik açıdan da etki eder. Burun estetiği ameliyatları, burunda ufaltma, büyütme, burun deliklerini küçültme, burun kemerinin düzeltilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun estetiği ameliyatı onsekiz yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyattır bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri de bu işlemi yaparlar. Burun Estetiği için doğru birimisiniz biliyor musunuz? Burunun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik kaygıların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer kafanız da soru işaretleri varsa, aşağıdaki yazıyı incelemenizi öneriyoruz.

Read More