İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktorları Estetik International’da

İstanbul’da En İyi Burun Estetiği Doktorlarının Estetik International’da olduğunu düşünüyoruz. Elbette bunun için geçerli sebeplerimiz var konu derinleştikçe bize hak vereceğinizi düşünüyoruz.

Dünya’da ve Türkiye’de en çok aranan ve tercih edilen estetik operasyonu olan Burun Estetiği İstanbul’da da en çok aranan ve tercih edilen estetik operasyonların başında gelmekte. Burun Estetiği yaptıranlardan eskiden gözlemlediğimiz ağrılı süreçlerin olduğu, metrelerce tampon kullanılması ve zaman, zaman oluşan memnuniyetsizlikler bizleri her zaman düşündürmüştür. Burun Estetiği olmaktan alıkoyan etkenlerin başında bu konulardan duyduğumuz endişe etkin olmuştur. Peki endişe etmekte haklılık payınız var mı? Yoksa çok düşünmeden hemen bu operasyona balıklama atlamalı mısınız?

Read More

patates burun diyorlar bana

suratımızda ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burundur. Görevi ve estetik görünümü değerli olan bir organımızdır. Surat ile orantısız burunlar kişileri mutsuz, kendisine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği ameliyatları, burunda küçültme, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin giderilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun estetiği operasyonu onsekiz yaş üzeri kişiler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinir. Burnunuzu tekrardan biçimlendirmek ya da burnunuzu yeniden boyutlandırmak için bir estetik plastik cerrahi alanına giren bir işlemdir. Burun estetiği ameliyatı için doğru aday olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burnunuzun tekrar şekillendirilmesi ile ilgili estetik kaygılarınız var ise bunların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer aklınızda da soru işaretleri varsa, aşağı taraftaki yazıyı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Burnum suratımda fazla büyük görünüyor, sanki bana ait değilmiş hissini veriyor.

Önden bakarsanız burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Önden görüldüğü zaman burnum geniş görünüyor.

Burun ucu kalkık değil ayrıca aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü bozuyor ve seneler geçtikçe daha da düşecek biliyorum.

Read More