Burun Estetiği ve Estetik International Bakış Açısı

Burun Estetiği Estetik International İstanbulBurun Estetigi sikça yapilan bir ameliyattir genç yasli bir çok kisi tarafindan tercih edilir. Burun Estetigi tercih edilmesinde elbette bazen mecburiyetler olabiliyor kisi dogum sonrasi problem yasayabiliyor kemik yapisi nefes almasina da engel olabiliyor ya da dis görüntüsü kendisine göre arzu ettigi gibi olmayabiliyor ya da ilerleyen zamanlarda istenmeyen kazalar ile dis görünüs bozukluklari da olabiliyor.

Bu tür durumlarda kisinin psikolojisi bozulabiliyor kafasina takip ayna karsisinda saatler geçirip moralini bozabiliyor. Sosyallesme sorunlari yasayabilen bu tür hastalar kesinlikle olabiliyor. Iste bu tür durumlarin çok sik yasanmasi kisinin Burun Estetigi konusunda arastirma yapmasina sebep olarak kendisinde nasil bir degisiklik yapmak istedigi ile ilgili kararlar aliyor bazen de karasiz kalarak psikolojik olarak daha da kötü hissediyor.

Bu tür kararsizlik durumlarinda uzman doktorlardan mutlak surette tavsiye alinmalidir. Doktorumuz bu konuda uyariyor, mutlaka uzman destegi ve önerisi ile hareket edilmesi gerektigini bir resim ile kendilerine giderek ben bunu istiyorum demekten kaçinmalari gerektigini söylüyor. En çok yasanan olay bireylerin bir sanatçiyi bir mankeni örnek alip böyle olsun diye talepte bulunmalaridir bu durum çok yanlistir. Bu tür estetik operasyonlar kisiye özel oldugu ve altin oran baz alinarak planlandigi için hastanin yüzüne en uygun olan yapilmasi gerekmektedir.

Burun Estetiği Hassas Bir Operasyondur

Bu ameliyat hassas bir operasyondur ilk ameliyat en önemli ve dikkatle doktor ve estetik cerrahi merkezi seçilerek yapilmasi gerekir, eger ilkinde güzel bir sonuç alinmazsa diger geçirecegi ameliyatlar çok daha zor olacaktir. Doktor tercihi dogru yapilmalidir ve mutlak surette kendi istediginizde israr etmektense doktorun tavsiye ve önerisi dinlenmelidir. Canli doku oldugu için 0 heykelin tasi yontmasi gibi bir durum söz konusu olmaz ve elbette 0 hastanin arzu ettigi görüntü yakalanamaz. Hastanin uzman önerisini dikkate almasi önerilir aksi durumda hiç istenmeyen bir görünüm söz konusu olabilir ve bu hem hastanin hem de doktorun tercihi olmaz.

Op. Dr. Bülent Cihantimur altin oranin hastanin ilk tercihi olmasi gerektigini baskasinin burnunun kendi yüzünde siritabilecegini söylüyor. Ameliyat sonrasi hastanin mutlu olabilmesi kendisini gördügünde içine sinen bir görüntü için kendisine uygun tercihlerle ilerlenmesinin doktora birakilmasi önemlidir. Estetik International Personelinin hasta memnuniyeti için yogun çaba sarf ettigini gözlemledim. Oldukça güler yüzlü olan personelleri çok samimi. Bu ilgi alakanin nasil oldugunu sorduk. Düzenli egitim almalari saglaniyormus personelin hasta memnuniyetini ilk sirada tutarak bu ortami olusturuyorlar.

Firsat bulup hastalar ile görüsme imkanim da oldu oldukça keyifliydiler bazilarinin ufak sikayetleri de vardi nedir diye sordugumda bazi konularda özellikle Op. Dr. Bülent Cihantimurdan zor randevu alabildiklerini çok uzun süreler bazen aylarca yogunlugundan ötürü beklemek zorunda kaldiklarini söylediler. Kurumda çalisan diger doktorlarinda oldukça tecrübeli ve islerin de en iyiler içinde yer almasi tercih sebeplerinden biri olmaktadir. Düzeltme ameliyatlarinin zor olmasi ve her zaman çok iyi sonuçlar alinamamasi sebebi ile ilk ameliyatin dogru doktor tarafindan yapilmasi olmazsa olmazlardan denilebilir.Doktorlar yaninda asistanlarin ve tüm personelin hastanin ilk girisinden çikisina kadar en iyi hizmeti vermek için egitilmis ve en iyi sekilde denetlendiklerinden emin olmalisiniz. Seçimlerini yapmadan önce dogru bir merkezde muayene olmanizda fayda var.
Bazen cerrahi operasyon gerekmeyebilir medikal estetik ile de çok düzgün sonuçlar alinabilir, burda doktorun tecrübesine ve önerilerine uyulmasinda fayda oldugunu söyleyebiliriz. Kisiler doktorlarin tecrübeleri disinda kendi istek ve arzularinda israrci olmamalidirlar.

Estetik International tüm bu karar asamalarinda hastalari uzman hekimler ile en dogru sekilde bilgilendirmekte ve yönlendirmektedir.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/

Leave a Comment