patates burun diyorlar bana

suratımızda ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burundur. Görevi ve estetik görünümü değerli olan bir organımızdır. Surat ile orantısız burunlar kişileri mutsuz, kendisine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği ameliyatları, burunda küçültme, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin giderilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun estetiği operasyonu onsekiz yaş üzeri kişiler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinir. Burnunuzu tekrardan biçimlendirmek ya da burnunuzu yeniden boyutlandırmak için bir estetik plastik cerrahi alanına giren bir işlemdir. Burun estetiği ameliyatı için doğru aday olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burnunuzun tekrar şekillendirilmesi ile ilgili estetik kaygılarınız var ise bunların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer aklınızda da soru işaretleri varsa, aşağı taraftaki yazıyı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Burnum suratımda fazla büyük görünüyor, sanki bana ait değilmiş hissini veriyor.

Önden bakarsanız burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Önden görüldüğü zaman burnum geniş görünüyor.

Burun ucu kalkık değil ayrıca aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü bozuyor ve seneler geçtikçe daha da düşecek biliyorum.

Burun ucum çok enli ve çok büyük, patates burun diyorlar bana.

Burun kıllarım karşıdan bakılınca görünüyor çünkü burun deliklerim o kadar enli.

Burnun dış tarafında eğiklik var, profilden bakıldığında burnum eğik duruyor.

Bir önceki burun estetiği operasyonum kötü oldu, asimetri sorunu ve nefes alma problemi yaşıyorum.

Horlama sorunum var rahat nefes alamıyorum deviasyon sorunum da var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği ameliyatı itina ile uygulanmalıdır fazlaca ince ve detaylı bir estetik operasyondur. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Yüzümüze ilk bakıldığında görünen burnumuzun az da olsa uyumsuzluğu varsa eğer yüzümüze oranında burun estetiği doktorları bazı hususları aktardılar. Burnumuzun nefes alıp vermek gibi çok hayati bir durumu vardır dedi ve operasyon sırasında uygulanan girişimlerin hem estetik hem de fonksiyonel olarak düşünülmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği Ameliyatı kişinin suratına uyumlu gözükmesi büyük ya da küçük olmaması ya da ince ya da kalın olmaması için planlama yapılır.

Kişinin Burnu tüm suratımızın görüntüsüne orantılı olması şarrtır.

Sağlıklı Solunum Alıp Verebilen Kullanışlı Burun Estetiği

Ameliyat rahat solunum alıp vermek üzerine düşünülüp planlama yapılması gerekir. Hava alma kanallarını daraltmamak için burun kıkırdağını çıkartmak yerine, burunun fonksiyonel özelliklerini koruyan operasyon teknikleri bulunmaktadır. Horlama sorunu sebebiyle bu operasyonu tercih eden çok kişi bulunmaktadır.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Tedavi yapılırken hekimin tekniğinin iyileşme sürecine katkısı vardır. Operasyon esnasında kibar olunursa daha az kanama daha az morluk olur.

Bu sebeple hekim seçimi çok önemlidir. Burun Estetiği oldukça hassas bir ameliyattır bu sebeple iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

Leave a Comment