Burun da Hızlı Sorunsuz Estetik Ameliyat

Ayna da ya da görüştüğümüz kişilerin yüzümüzde ilk gördükleri ve dikkat çeken yer burnumuzdur. Yüzümüzün orta yerinde bulunduğu için estetik açıdan önem arz eder. Estetik olarak güzel olmayan orantısız burunlar insanı pisikolojik açıdan da etki eder. Burun estetiği ameliyatları, burunda ufaltma, büyütme, burun deliklerini küçültme, burun kemerinin düzeltilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun estetiği ameliyatı onsekiz yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyattır bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri de bu işlemi yaparlar. Burun Estetiği için doğru birimisiniz biliyor musunuz? Burunun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik kaygıların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer kafanız da soru işaretleri varsa, aşağıdaki yazıyı incelemenizi öneriyoruz.

Burnum sanki benim değil de başkasının mış gibi fazla büyük yüzüme göre.

Önden bakıldığı taktirde sanki bir kemer var üst tarafı şiş gibi.

Önden bakıldığı zaman burnum enli görünüyor.

Burun ucu kalkık değil hatta aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü farklılaştırıyor ve seneler geçtikçe daha da düşecek biliyorum.

Burunum o kadar büyük ki millet benimle dalga geçiyor.

Burun deliklerim fazla derecede geniş ve profilden bakıldığında burun içi kıllarım görünüyor.

Burnum profilden bakılınca eğri gözüküyor.

Burun estetiği operasyonu oldum ve nefes alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri problemide var.

Horlama sorunum var güzel nefes alamıyorum deviasyon sorunum de var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği estetik operasyonlar arasında en hassaslıkla yapılanlar içindedir. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Plastik cerrahlar yüzümüze oranında asimetri olduğunda ilk göze çarpan burnumuz ile alakalı burun estetiği ameliyatı ile ilgili öğrenmemiz gereken bazı noktalara değindiler. Burnun nefes alıp vermek gibi çok hayati bir işlevi vardır dedi ve operasyon sırasında uygulanan girişimlerin hem güzel hem de fonksiyonel olarak düşünülmesi gerektiğinin önemini belirtti.

Hastanın Kendi Suratına En Uygun Burun Estetiği

Burun Estetiği başlamadan kişiye en doğru ölçüler belirlenmelidir.

Burun Estetiği olmak isteyen bireylerin burnunun suratına tam uyumu planlanmalıdır.

Rahat Nefes Alıp Verebilen Kullanışlı Burun Estetiği

Burun estetiği rahat nefes alıp vermek üzerine düşünülüp planlama yapılması gerekir. Hava alma kanallarını küçültmemek için burun kıkırdaklarını almak yerine, burunun kullanışlı özelliklerini koruyan ameliyat tekniği bulunmaktadır. Bir çok birey horlama sorunu ile gelip Burun estetiği yaptırmaktadır.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Hastanın hızlı ve sorunsuz iyileşmesi doğal iyileşme sürecine bağlı olduğu gibi hekimin tecrübesi ile de alakalıdır. Ameliyat esnasında kibar olunursa daha az kanama daha az morluk olur.

Bu sebeple hekim seçimi çok önemlidir. Seçiminizi incelikle ile yapıp acele etmeden doktor ve estetik merkezi seçmeniz uygun olacaktır.

Leave a Comment